KONST / Litografier / Färglitografier 14034121
nr 1403 4121
Kaj Bernstone
(f. 1946), Sverige
Färglitografier, 3 st, Signerade, bladets mått: 42x60cm, oramade lösa blad
Kaj Bernstone, född 1946 i Uddevalla, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 14 juni 2021
kl 19:01:17
100 kr
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)